A jeni super-inteligjent? Vetëm 1.2 përqind e njerëzve në botë e dinë zgjidhjen

A jeni super-inteligjent? Vetëm 1.2 përqind e njerëzve në botë e dinë zgjidhjen
Loading...

Sipas raporteve thuhet që vetëm 1.2 për qind e popullsisë në botë arrijnë ta zgjidhin këtë detyrë në mënyrë të saktë, ndërkaq ata që e arrijnë këtë konsiderohen si super-inteligjent, raporton lajmi.net

Provoni ta zgjidhni dhe kuptojeni nëse jeni njëri prej 1.2 për qind të njerëzve super-inteligjent në botë./Lajmi.net/

DETYRA:

Matematika

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | FUN

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar