Ali Ahmeti: Skëndërbeu më kërkoi të vazhdojmë rrugën për anëtarësim në NATO

Ali Ahmeti: Skëndërbeu më kërkoi të vazhdojmë rrugën për anëtarësim në NATO
Loading...

Ali Ahmeti ka zbuluar detaje të tjera nga ëndrra e tij me Gjergj Kastriotin Skëndërbeun. Gjatë këtij bashkëbisedimi Skëndërbeu e ka falenderuar Ahmetin për statujën dhe i ka kërkuar atij që Bdi të vazhdojë me këmbëngulësi rrugën euro atlantike.

Kurrë mos u dorëzo. Unë kam luftu që ne nji ditë me u anëtarësu në Nato dhe BE mësohet ti ketë thënë Skëndërbeu Ali Ahmetit.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar