Bilall Kasami realizon “Marshin e Besës, marshin e shpresës” në Tetovë (Foto)

Bilall Kasami realizon “Marshin e Besës, marshin e shpresës” në Tetovë (Foto)
Loading...

Sot Bilall Kasami ka reakizuar Marshin e Besës dhe Marshin e shpresës në Tetovë.

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar