BMW me dy modele të reja

BMW me dy modele të reja
Loading...

BMW ka shpalosur X5 Special Edition dhe X6 M Sport Edition, të cilat do të jenë në shitje nga muaji dhjetor.

X5 Special Edition dhe M Sport vijnë me ulëse të lëkurës “Dakota” derisa ulëset e para do të jenë me ngrohje. Opsion tjetër janë edhe ulëset e zeza dhe shkronjën “M” rreth kabinës.

X5 vjen me mbrojtje nga dieli dhe instrument tabelën me xDrive40e iPerformance.

X6 M vjen me ngjyrën e kaltër metalike dhe interierin me fibra të karbonit. Rrotat e këtij modeli janë 20-inç. Detajet tjera të këtyre modeleve nuk janë bërë të ditura.

 

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Auto

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar