“Gjini Gjini’ publikohet nga Real1 dhe DJ Blunt

“Gjini Gjini’ publikohet nga Real1 dhe DJ Blunt
Loading...

E kënga “Gjini Gjini” nga Real1 dhe DJ Blunt sapo u publikua për gjithë simpatizuesit e tyre të shumtë, shkruan lajmi.net

Dyshja janë kujdesur për tekstin dhe për muzikën një pjesë të së cilës e ka punuar edhe Florent Boshnjaku.

“Gjini Gjini” është finalizuar edhe me një klip interesant nga Imagine Films.

Në klip janë përdorur disa efekte të ‘Snapchatit’ si dhe është interesante ideja se si kokat e protagonistëve të klipit janë rritur pothuajse sa trupi./Lajmi.net/

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar