Ja me kë po vjen në bashkëpunim 2po2

Ja me kë po vjen në bashkëpunim 2po2
Loading...

Dritat dhe reperi shumë shpejt do ta sjellin një këngë të përbashkët, shkruan lajmi.net

Këtë gjë e ka bërë të ditur këngëtari Yll Limani përmes një fotografie të hedhur në Instastory.

Ylli nuk ka zbuluar asnjë detaj tjetër pos këtij fakti, duke lënë në pritje gjithë fansat e tyre.

Se çka do na sjellin ata, presim të shohim./Lajmi.net/

22472152_2402192373339583_841649293_o

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar