Kim Mehmeti: Ish kryetari Kasami se ka dertin e 60 mijë votuesve por të vulave (VIDEO)

Kim Mehmeti: Ish kryetari Kasami se ka dertin e 60 mijë votuesve por të vulave (VIDEO)
Loading...

Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti, i ka komentuar zhvillimet e fundit që po ndodhin në Lëvizjen BESA, përcjell agjencia e lajmeve INA.

Përcarje absurde dhe e pakuptueshme më duket kjo tek Lëvizja BESA. Kjo për faktin se nuk kanë cfarë të ndajnë. Por si duket ndajnë budallakinë e tyre.

Partitë shqiptare u bërë strehimore e njerëzve të paaftë dhe pa formuar”, thekson Mehmeti.

Sipas tij, krerëve të BESË-s më shumë ju interesojnë vulat e partitë sesa 60 mijë votuesit e tyre. “Kjo është një pabesi dhe këta njerëz duhet të dënohen. Kjo është tragjike”, shprehet ai. (INA)

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar