Publikohet promoja e episodit të 27-të te serialit ‘Egjeli’

Publikohet promoja e episodit të 27-të te serialit ‘Egjeli’
Loading...

Për gjithë ndjekësit e shumtë, tashmë është publikuar promoja e episodit të 27-të të kësaj serie, që shfaqet në RTK1 dhe në gjirafa.com, shkruan lajmi.net

Shumë të papritura edhe kësaj here do e karakterizojnë këtë serial.

Rikthimi i burrit të ‘Sevdiës’ dhe prezenca e ‘tetës Gjylë’ në një plaçkitje, janë disa nga pjesët më të veçanta, të cilat i keni në videon më poshtë./Lajmi.net/

https://stupcatvideo.gjirafa.com/?video=stupcat-egjeli-2017-promo-episodi-27

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar