Rita Ora së shpejti publikon një këngë të re

Rita Ora së shpejti publikon një këngë të re
Loading...

Rita Ora siç duket do të nxjerrë edhe një së këngë  të re gjatë këtij viti. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja  për MTV. Titulli i këngës është  “Anywhere”, dhe  pritet që të publikohet me 12 nëntor.

“Jam shumë e emocionuar, e dini se nuk më pritet. Nuk kam qenë asnjëherë kaq krenare. Kjo këngë përfaqëson dëshirën e vërtetë për t’u çliruar nga çdo gjë, që mendoj se është shumë e rëndësishme për shkak të asaj që kemi kaluar këtë vit si qytet dhe vend”, është shprehur Ora.

11 tetor 2017 (gazeta-Shqip.com)

Burimi i artikullit: Gazeta SHQIP | ShowBiz

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar