Surprizë! Ledri po vjen me këngë të re, ja kur do ta publikojë

Surprizë! Ledri po vjen me këngë të re, ja kur do ta publikojë
Loading...

Këtë gjë e ka konfirmuar vet ai, përmes një fotografie të hedhur në Instagram, shkruan lajmi.net

Në foto, ai shihet se është pranë një veture që kishte marrë flakë, e që duket se do jetë pjesë e klipit të këngës së re.

Projekti muzikor quhet TTZ dhe do të publikohet me 15 tetor të këtij viti, pra, pas tre ditësh.

Si këngët tjera, edhe TTZ është prodhim  i studios Redbox./Lajmi.net/

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

//platform.instagram.com/en_US/embeds.js

Burimi i artikullit: Lajmi.Net | Entertainment

Loading...
Facebook Twitter Google+

Facebook Comments

Artikuj të ngjashëm

Kliko Like per te vazhduar
Kliko Like për të vazhduar